.

.

כבד ברזנט כיסוי/כבד ברזנט עמיד למים ברזנט, מכונית משאית אטים לגשם קרם הגנה עבה בד ברזנט, יכול להיות מותאם אישית גודל חירום מחסה גשם ברזנט (גודל : 1530M)

כבד ברזנט כיסוי/כבד ברזנט עמיד למים ברזנט, מכונית משאית אטים לגשם קרם הגנה עבה בד ברזנט, יכול להיות מותאם אישית גודל חירום מחסה גשם

ILS 236.25

במלאי
זמין להזמנה

ברזנטים יכולים לשמש מחסה סירות, מכוניות, חברים או מוטורי-כלי רכב מכל האלמנטים (אני.ה.רוח, גשם או שמש), כמו מקרה חירום הגג תיקון חומר עבור בעלי בתים, וכן זמני טנדר כיסוי מיטה. ★ העליון הסכין מגרדים את הטכנולוגיה הדוק עם מרוכבים אלסטי שרף, עובי 0.35 מ " מ, דק ורך, מים והתנגדות חמצון הוא יוצא מן הכלל. ★ שמסביב לפינה חיזוק הטיפול הוא נוח עבור תיקון ו במתיחה, ועל עיבוי לעטוף את זווית 360 מעלות הגנה כל סיבוב פונצ ' ו. ★ חזק פילמנט פוליאסטר אלסטי עם חיזוק צלעות, השזורים בד גמיש, גבוה, צפיפות אריגה הדוקה, קווים ברורים, חזק עמיד למים, דמעה עמידה, יותר ללבוש עמיד, גמיש, גבוה, חוזק מתיחה. ★ המוצרים שלנו זמינים בגדלים רבים, אם אתה צריך, אתה יכול לפנות אלינו כדי להתאים אישית את הגודל שאתה רוצה.ברזנטים : אידיאלי ברזנט כדי תרמילאים או קמפינג תחת כיפת השמיים טיול,זה יכול לשמש מקלט חירום, עיוור, או כיסוי הקרקע.לתא המטען של המכונית, שלך, ציוד מחנאות או קרוב כדי לכסות את הכלים שלך, עצי הסקה, וכו'.במהלך הגשם.שם : עמיד למים tarpaulincolor : blue Material : Canvas Dimensions : 1*1 מטר, 1.5*2 מטר, 2*3 מטר, 3*3 מטר, 3*4 M, 4*4 M, 4*5 מטר, 4*6 M, 5*6 M, 5*7 מטר, 6*8 מטר, 6*10 מטר, 7*10 מ', 8*10 מטר,10*10 מטר, 10*12 M, 10*15 מ', 15*30 MFeatures : אנטי-תפוס עמיד למים, קרם הגנה, אנטי-קורוזיה, אנטי-מתון, אנטי מתיחה, מדמיע עמיד, קל לקפל, לא קל לעוות, קל לניקוי, כל עונות השנה.על עלה לוטוס עמיד למים, אחרי הגשם והטל הבדיקה, את פני השטח של ברזנט לחלוטין אטים לגשם עמיד למים, על מנת להבטיח כי המים לא להדליף.יציב חומרים, עמיד בפני קורוזיה, אנטי אייג ' ינג, נוגד חמצון חזק, יעיל מזג אוויר קר בחורף חשופים למזג האוויר.היקף יישום : בשימוש נרחב, משאיות, מכוניות, ספינות, תחנות, נמלי ים, חוצות אהילים, פתחי מחסנים, ממגורות, גשם, אבק, יבולים, חופות, גידול גדרות זמניים, מחסנים, פיגומים, ציפוי, ריצוף, איטום אחסון זמני.מתאים למגוון רחב של מטרות, מתאים לשימוש ארוך טווח, מומלץ חיי שירות הוא 1 שנה.הערה : יש להימנע מחפצים חדים, שימוש חוזר יבש מחסנית stack כדי להאריך את חייו.לגבי שימוש : 1. כל הצדדים של ברזנט הם מחורר, החבל פירסינג על ידי העיניים, ולא יכול להיות משך קשה, אחרת לולאות עשוי להיות מעוות או התקלפה.2. לא מומלץ להשתמש גדול גודל חיתולים עבור השעיה אנכית, והלולאות לא יכול לשאת את המשקל של הברזנט.3. לא כוח ברזנט על הקרקע, כדי למנוע חפצים חדים מגרד את הבד.4. את אטים לגשם בד שאינו לנשימה המוצר, לאחר שהגשם ייפסק, את אטים לגשם בד להרים בזמן, הבדלי הטמפרטורה בין יום ולילה הוא גדול, ואת אדי המים יהיה לא ev.

מפרט

בחירת לקוחות