.

.

טריפ לייט Surge Protector עם טעינת USB, 8 שקע Surge Protector רצועת כוח, 2 מטען USB יציאות, 8ft כבל, 1200 ג ' אול, שחור (TLP88USBB)

טריפ לייט Surge Protector עם טעינת USB, 8 שקע Surge Protector רצועת כוח, 2 מטען USB יציאות, 8ft כבל, 1200 ג ' אול, שחור (TLP88USBB)

ILS 39.42

במלאי
זמין להזמנה

להגן על כל מכשיר אלקטרוני : Surge protector עם שמונה NEMA 5-15 R שקעי AC ו-2 יציאות USB, מגן על הבית שלך, המשרד מחשב, מחשב אישי, מחשב נייד, מדפסת, סורק, נתב, טלפון, פקס, מודם, טלוויזיה, מנורה או אחרים בבית/משרד אלקטרוניקה מסוכנים נחשולי מתח, קוצים Intertek " ח 160201350 SHA-001; סדרת אג-033 A; מעודכן 08/28/2018). 1200-ג 'אול גל דירוג הגנת יותר – ג' אול יותר הגנה!.EMI/RFI סינון רעש מגן מפני התערבות חיצונית.מתאפסים מפסק מגן מפני עומסי יתר. 8 מוגן AC שקעים.שנאי שקעים עבור תיקי מתאמי AC. 2 טעינת USB יציאות (2.1 A). 8 מטר AC קלט כבל עם 5-15 פני ישר-זווית את התקע.מנעול הרכבה חריצים.אבחון LED. 8 לשקע surge protector עם USB ההגנה שלך רגיש אלקטרוניקה אידיאלי עבור הבית שלך או במשרד העבודה, זה להגן על זה! 8 לשקע surge protector תכונות גל הגנה דירוג של 1200 ג ' אול כדי להגן על שלך רגיש רכיבים אלקטרוניים נגד חזקה נחשולי מתח, קוצים.כי מגורים שקעי חשמל יש שלושה חוטים-קו חם (H), נייטרלי (N) הקרקע (g)-את TLP88 USBB מגן על כל שלוש, כיסוי הגנה שני מצבים : מלא במצב רגיל (H-N), נפוץ מצב (N-G/H-G).NEMA 5-15 R שקעים לקבל מגוון רחב של מכשירים אלקטרוניים לחבר את המחשב, המדפסת, הנתב האלחוטי, קונסולת משחק, טלוויזיה, מערכת סאונד או אחרים בבית/משרד אלקטרוניקה לשמונה NEMA 5-15 R שקעים כדי להגן עליהם מפני מסוכן עליות, קוצים, רעש בקו.שלושה שקעים נרחב במרווחים כדי להכיל מגושם שנאי חשמל ללא חסימת הסמוכה שקעים.מובנה כיסויי בטיחות למניעת אבק ופסולת נופל לתוך שקעים חשמליים שאינם בשימוש. 2 יציאות USB לשתף 2.1 אמפר של טעינת כוח זה surge protector עם 2 יציאות USB אידיאלי לשמירה על המכשירים שלך בתפוסה מלאה.שני USB-A יציאות זמינות עבור טעינת הטלפון החכם שלך, מחשב לוח ו-USB אחרים מכשירים ניידים, אשר גם הם מוגנים מפני ההשפעות המזיקות של עליות, קוצים, קו הפרעה.הגנה מעולה מפני הפרעות EMI/RFI רעש בקו עוזר הציוד שלך לבצע טוב יותר שונים אלקטרומגנטית ורדיו מקורות המצויים כמעט בכל בית העסק יכול לגרום מפריע הפרעה על AC קו.המכונה EMI (הפרעות אלקטרומגנטיות) ו-RFI (הפרעות תדר רדיו), זה קו הרעש הוא גורם נפוץ לבעיות ביצועים.זה surge protector מסננים החוצה הרסני הקו רעש שיכול להפריע מוצרי האלקטרוניקה שלך, לגרום נזק לחומרה או אובדן נתונים.זה סינון EMI/RFI גם מסייעת שלך מחובר רכיבים לבצע טוב יותר ונמשך זמן רב יותר.

מפרט

בחירת לקוחות