.

.

שחור לבן פופי ילדים כובע חג המולד חג המולד כובע חג יוניסקס בד קטיפה כובע סנטה עבור ציוד למסיבות

שחור לבן פופי ילדים כובע חג המולד חג המולד כובע חג יוניסקס בד קטיפה כובע סנטה עבור ציוד למסיבות

ILS 55.20

במלאי
זמין להזמנה

רך, נוח בד כדי להגן על הראש והשיער ללא גירוי או זיעה!.קטיפה בד כפול ונוח אניה לגרום לילדים כובעים של סנטה רך, מגע הרגשה טובה.כובע סנטה מביא נחמד אווירת חג המולד, אשר עוזב חם זיכרון של חג המולד כל שנה עם כובע סנטה מצלם תמונות משפחתיות.לקבל את זה כובע סנטה להפיץ ולעודד את חג המולד!השותף הטוב ביותר עבור Outdoors When משוחק בחוץ לשיר מזחלות קרח, החלקה על הקרח סקי סנובורד מצעד לגרוף snowblowing & יותר!לשים על חג המולד שלנו הכובע כי שלנו באיכות הגבוהה ביותר עם כובע סנטה לא יעשו אותך למטה.זה מתנה גדולה עבור המשפחה שלך.78(H) אינץ ' עבור גיל 3+ ילד, מתאים כמעט בני נוער מעמד לאורך השנים, ניתן לקחת בתור יוניסקס מתנות חג המולד.47 ב(כולל) *13.47 ב(כולל) *13.הטוב ביותר של קישוטי חג המולד : חג המולד כובעים מתאימים חג המולד, ליל כל הקדושים, cosplay, הטקס השנתי, פעילות קהילתית, על הבמה, חג, מסיבה, או אפילו עבור מכירות, קידום וכו', ליצור בקלות נעימה, אווירת השמחה.

מפרט

Material:
Plush fabric
High Quality:
High quality Plush fabric
Package:
1 x Santa hat
Best Christmas Gift! :
Size:
17.72 X 20.47 in(W) *13.78(H) inch for Age 3+ Child, fits almost teenagers to last through the years and can be taken as unisex Christmas gifts.
It's a great gift for your family.It's even a great gift for your family.Get this Santa Hat to spread and cheer Christmas! :
Best Partner For the Outdoors :
When worn outside caroling sledding ice skating skiing snowboarding parading shoveling snowblowing & more!Put on our Christmas hat because our highest quality santa hat will never make you down. Spread joy and share the love this holiday season. :
Best Decoration on All kinds of Parties :
Great as costume prop perfect for all kinds of parties such as Costume Parties Carnival Christmas Easter New Year's Eve Party Halloween & Christmas party & Role Play or even for giggling show a festive and cheerful addition to Christmas time!!!!! :
The best Christmas gifts for friends family partners colleagues! :
בחירת לקוחות