.

.

קש אחסון מגש עגול סל ארוגים ביד עיצוב הבית לחם פירות תצוגת מזון (קש(35 סנטימטר))

קש אחסון מגש עגול סל ארוגים ביד עיצוב הבית לחם פירות תצוגת מזון (קש(35 סנטימטר))

ILS 65.98

במלאי
זמין להזמנה

העונה הוא מראה אלגנטי עם זה קלאסי מגש לאחסון כל עיצוב פריטים על הקונסולה שלך, שולחן, כורסא או שולחן.התאמות רבות סגנונות עיצוב.עשה עם בני קיימא, ידידותי לסביבה קש.חזקה ידיות נשיאה בסוף כל לעשות את זה מושלם המגש.את חסון הבסיס ואת קלוע סיבים מספק חוזק ועמידות רב-תכליתי שימוש, כל עוד זה מנקה בקלות עם מטלית לחה.בין אם אתה אחרי קצת בוהו האווירה בבית שלך או פשוט נוחות, זה מגש רב-תכליתי מציע שני.קלאסי בעיצוב, זה ארוג מגש סל מושלם עבור כל יום אחסון ותצוגה.להשתמש בו כדי להחזיק פריטים עבור הסלון או חדר השינה או אפילו בשירותים החיוניים, ואת הכביסה.מושלם עבור המגישה אוכל, משקאות, קפה, תה, מים, יין, עוגות, קינוחים, חטיפים, פירות יבשים וכו'.יכול להיות מתנה מושלמת עבור המארחת או הכלה.חומר : קש.גודל : 30 ס " מ,35 סנטימטר.מפרט : חומר : קש גודל : 30 ס " מ,35 סנטימטר צבע : כתמונה חבילה כללה : 1/2 קש מגש תכונה : העונה של מראה אלגנטי עם זה קלאסי מגש לאחסון כל עיצוב פריטים על הקונסולה שלך, שולחן, כורסא או שולחן.התאמות רבות עיצוב סגנונות עשה עם בני קיימא, ידידותי לסביבה קש.חזקה ידיות נשיאה בסוף כל לעשות את זה מושלם המגש.את חסון הבסיס ואת קלוע סיבים מספק חוזק ועמידות רב-תכליתי שימוש, כל עוד זה מנקה בקלות עם מטלית לחה.בין אם אתה אחרי קצת בוהו האווירה בבית שלך או פשוט נוחות, זה מגש רב-תכליתי מציע שני.קלאסי בעיצוב, זה ארוג מגש סל מושלם עבור כל יום אחסון ותצוגה.להשתמש בו כדי להחזיק פריטים עבור הסלון או חדר השינה או אפילו בשירותים החיוניים, ואת הכביסה.מושלם עבור המגישה אוכל, משקאות, קפה, תה, מים, יין, עוגות, קינוחים, חטיפים, פירות יבשים וכו'.יכול להיות מתנה מושלמת עבור המארחת או הכלה.הערה : אור ירי מציג שונים עלול לגרום צבע של פריט בתמונה קצת. שונה הדבר האמיתי.המדידה מותר השגיאה +/- 1-3 ס " מ.

מפרט

Material:
Rattan
Size:
30cm,35cm
Color:
As the picture
Package Included:
1/2 Rattan Tray :
Feature:
Get this season's elegant look with this classic tray for storing all your decor items on your console table, ottoman or tabletop. Matches many decor styles :
Made with durable Eco-friendly Rattan. Strong carry handles at each end make it a perfect serving tray. The sturdy base and the braided fibres provides strength and durability for multi-purpose use, while it cleans easily with a damp cloth. :
Whether you're after a bit of a boho vibe in your home or simply convenience, this multi purpose tray offers both. Classic in design, this woven tray basket is perfect for everyday storage and display. Use it to hold items for the living room or bedroom, or even bathroom essentials and laundry. perfect for serving food, drinks, coffee, tea, water, wine, cake, dessert, snacks, dry fruit etc. Can be a perfect gift for hostess or bride. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :
בחירת לקוחות