.

.

פתול טלפון, קיר הטלפון טלפון עם FSK/DTMF כפול מערכת, אין שיחה מזוהה צג, בלי סוללה הנדרש, שולחן עבודה, טלפון קווי, טלפונים הביתה, משרד, וכו ' (שחור)

פתול טלפון, קיר הטלפון טלפון עם FSK/DTMF כפול מערכת, אין שיחה מזוהה צג, בלי סוללה הנדרש, שולחן עבודה, טלפון קווי, טלפונים הביתה, משרד,

ILS 38.84

במלאי
זמין להזמנה

הקיר טלפון/שולחן הטלפון - זה יכול להיות ממוקם על שולחן העבודה או על הקיר.פונקציה - עם פונקצית פלאש.לא מזוהה התצוגה.הכוח המופעל על ידי קו טלפון, סוללה נדרש.פשוט ונוח, חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה.DUAL SYSTEM - FSK/DTMF כפול מערכת זיהוי אוטומטי תואם.פרימיום באיכות מעולה, קומפקטי, לא תופס הרבה מקום.פתול טלפון, קיר הטלפון טלפון עם FSK/DTMF כפול מערכת, אין שיחה מזוהה צג, בלי סוללה הנדרש, שולחן עבודה, טלפון קווי, טלפונים הביתה, משרד, וכו ' מאפיינים : 1. זה יכול להיות ממוקם על שולחן העבודה או על הקיר. 2. עם פונקצית פלאש. 3. מופעל על ידי קו טלפון, סוללה נדרש.פשוט ונוח, חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה. 4. לא מזוהה התצוגה. 5. מעולה, קומפקטי, לא תופס הרבה מקום. 6. FSK/DTMF כפול מערכת זיהוי אוטומטי תואם.מפרט : אספקת חשמל : קו טלפון אספקת חשמל, אין ספק כוח חיצוני נדרש קו טלפון ממשק : RJ45 (6 P2 C) מיקום : תמיכה תלייה על קיר ומניחים על שולחן עבודה גודל : כ 20.5*13.3*5.5 ס " מ/8.07*5.2*2.2 ב. שיחה מזוהה : לא מספר אחסון : ללא צבע : שחור, לבן(לא חובה) רשימת החבילות : 1 * טלפון 1 * קו טלפון 1 * להתמודד עם שורה 1 * מדריך לאנגלית.

מפרט

Power supply:
telephone line power supply, no external power supply required
Telephone line interface:
RJ45 (6P2C)
Placement:
support wall hanging and place on the desktop
Size:
about 20.5*13.3*5.5cm/8.07*5.2*2.2in
Caller ID:
No
Number storage:
No
Color:
Black, White(optional)
Package List:
1 * Telephone :
1 * Telephone Line :
1 * Handle Line :
1 * English Manual :
בחירת לקוחות