.

.

אמא מתנות יום מוניקה 8 דפים אלגנטי לק מדבקות & 3 חתיכות פצירה,דביק נייל ארט מדבקות רצועות ערכות מניקור נייל ארט עיצובים עבור נשים בנות(צבעים טהורים)

אמא מתנות יום מוניקה 8 דפים אלגנטי לק מדבקות & 3 חתיכות פצירה,דביק נייל ארט מדבקות רצועות ערכות מניקור נייל ארט עיצובים עבור נשים בנות(צבעים

ILS 11.29

במלאי
זמין להזמנה

קל לנשיאה ואחסון.ליישר את הציפורן, מקל את הציפורן מדבקה על פני השטח של הציפורניים, ואז להשתמש באצבעות כדי ללחוץ על הציפורניים מהאמצע של הציפורניים,כדי להפוך משטח חלק ושטוח.ליצור סגנון משלך על הציפורן וגם לשפר את היופי של הציפורניים שלך.הצבעים עשויים קיים הבדל קטן בשל מסכים שונים.שלנו נייל ארט מדבקות יכול להימשך זמן רב, לשמור את הברק שלהן באותו הזמן, אם אתה להדביק אותם בצורה נכונה. מבלי לפגוע הטבעי שלך הציפורניים, פשוט הדבק את המדבקה אתה אוהב על פני השטח של הציפורניים, נוח להישאר או להתקלף, חוסך זמן, מתאים לשימוש ביתי DIY מסמר אמנות.לנקות את הגריז על הציפורן פני השטח. ✅ עיצוב ייחודי : לכל דפוס יש עיצוב ייחודי, אטרקטיבי, יצירתי, גדל השראה עבור כל מעצב.כדי לבחור את הציפורן מדבקה עם גודל נכון של הציפורן, ואז לקלף אותו בנפרד, להסיר את פני השטח הסרט המגן, ולאחר מכן להסיר את בצבע הציפורן מדבקה.תכונות : לאמץ מוצק צבע עיצוב, פשוט ונדיב, גם אופנתי קלאסי. ✅ אירוע : זוהי המתנה הטובה ביותר עבור אישה, חברה, אמא, משפחה, חברים. הסר ישירות, או לנקות את הציפורן משטח צמר גפן עם אלכוהול כדי להסיר שאריות ויסקוזה.השתמש פצירה כדי להבריק את עודף חלקים לאורך הקצה של הציפורן. 8 סגנונות שונים, להתאים בקלות עם מגוון תלבושות, נעליים, נוצצים ומבריקים.החבילה כוללת : 8 גיליונות של פולני מדבקות 3 x מסמר קבצים כיצד להשתמש : 1.✅ מוצק צבע עיצוב : העצמי שלנו דבק ציפורניים מדבקות לאמץ מוצק צבע עיצוב, פשוט ונדיב, גם אופנתי קלאסי.מתאים לשימוש ביתי וגם מכוני ציפורניים.חם הערה : קטן ובלתי אכיל פריטים, נא להרחיק ילדים מתחת לגיל 3 שנים.הם גם אידיאלי decors עבור טלפון נייד כריכות, כרטיסי ברכה, אמנות גוף, וכו'.לעשות ציפורניים מדבקות לקלף בקלות?הסיבה העיקרית לכך ציפורניים מדבקות נוטים להתקלף זה אתה לא לנקות את הציפורניים שלך בעת החלת אותם, או לא ללחוץ עליהם בחוזקה מספיק כאשר מיישמים אותם. ✅ איכות השירות : יש לנו ביטחון מלא באיכות המוצרים שלנו, אם אתה לא מרוצה עם המוצרים שלנו, אתה יכול ליצור איתנו קשר במיידי לקבלת החזר כספי.שלנו לק רצועות דבק, קל לשימוש. כדי ללטש את הקצוות של האצבעות, עם משטח מחוספס פצירה,כדי לגרום להם חלק, ואז להשתמש בסדר השטח של פצירה כדי ללטש את פני השטח של הציפורניים.

מפרט

בחירת לקוחות