.

.

מטען אלחוטי, EnergyPad צ ' י-מוסמך מהר טעינה אלחוטית משטח תואם עם iPhone Xs מקס/airpod 2 / XS/XR/X / 8/8 בנוסף, סמסונג גלקסי (AC לא מצליחה adapte) (כחול)

מטען אלחוטי, EnergyPad צ ' י-מוסמך מהר טעינה אלחוטית משטח תואם עם iPhone Xs מקס/airpod 2 / XS/XR/X / 8/8 בנוסף, סמסונג גלקסי (AC לא

ILS 22.48

במלאי
זמין להזמנה

1、אוניברסלי לכל דגמי מטענים אלחוטיים אחרים (כגון TWS אוזניות חכמות, שעונים חכמים, משקפיים וכו'), אתה יכול להשתמש במגוון של מוצרים עם מטען, נוח מאוד. 2、זה מטען אלחוטי משתמש חדש טכנולוגיה אלקטרונית, וזה לא ישפיע על השימוש שלך מוצרים אלקטרוניים כאשר הטמפרטורה גבוהה מדי, המוצר הוא חם. 3、את בטעינה אלחוטית בעל עובי של רק 3.96 מ "מ באורך של 15.2 ס" מ.הוא קטן בגודלו, אינו תופס מקום.הוא מתאים לשימוש בחדרים, שולחנות תה, bedsides, וכו'. 4、עור PU, מתאים לשימוש עסקי, בנוח, בטוב טעם, היא טכנולוגיה חדשה המוצר שווה את קניית ושימוש. 5、של טעינה אלחוטית במכשיר אינו צריך לקחת את הטלפון הנייד מקרה, יעיל טעינה המרחק הוא עד 8 מ " מ, אשר נוח לשימוש.באמצעות אינדוקציה מטען כל יום מייצג נוחות מסוימת : Energy Pad דק אלחוטית אינדוקציה מטען בקנה אחד עם הצ ' י 1.2.2 תקן ועובד היטב על אולטרה-נמוכה טעינה טמפרטורה (הסר את הטלפון הנייד שלך כאשר הוא טעון במלואו.פרמטרים : 1、קלט : dc 5v / 2 A או 9 V / 1.67 2、פלט : DC5 V / 1 A (מקסימום. 5 V / 1.2 A), DC 9 V / 1 A (מקסימום. 9 V / 1.1 א) 3、נוכחי המתנה :

מפרט

בחירת לקוחות