.

.

הקדמי של תחרה פאות שיער אדם 13x4 עמוק גל שיער אדם פאות עבור נשים שחורות 9A ברזילאי עמוק מתולתל פאה מראש מרוטה עם שיער תינוק 150% צפיפות הקדמי של תחרה פאות צבע טבעי (30 אינץ')

הקדמי של תחרה פאות שיער אדם 13x4 עמוק גל שיער אדם פאות עבור נשים שחורות 9A ברזילאי עמוק מתולתל פאה מראש מרוטה עם שיער תינוק 150% צפיפות

ILS 499.49

במלאי
זמין להזמנה

❤【השיער חומר】 : 100% לא מעובד ברזילאי בתולה עמוק גל פאות ,עמוק הגל הקדמי של תחרה פאות שיער אנושי,את התספורת מן בחורה צעירה, שיער רך, בריא, לא כינים. ❤【שיער באיכות】 : 9 A כיתה ברזילאי עמוק גל שיער אדם פאות,150% צפיפות עמוק מתולתל הקדמי של תחרה פאות,מינימום לשפוך & סבך, מלא, עבה,יכול להיות צבוע & מכורבלת & מולבן & DIY. ❤【תחרה צבע】 : 13x4 עמוק הגל הקדמי של תחרה פאות תחרה שוויצרי ( בינוני, צבע חום בלתי נראה, רך ונושם ). ❤【מתכווננת גודל כובע】 : 22.5 אינץ ' בגודל בינוני עם כובע מתכוונן רצועות ו-3 מסרקים(יכול להיות מקצועי מותאם אישית), נוח ללבוש. ❤【זמן אספקה】 : משלוח מהיר יותר, 1-3 ימי עבודה, 24 שעות באינטרנט, מקצועי,30 ימים אין סיבה מדיניות החזר כספי.שלום לומר פאת ייצור וסחר קומפאי. 200 עובדים ו-2 מפעלים, וכן מחלקה מיוחדת עבור רכישת בחו " ל חומרי גלם,אשר יכול להבטיח את זה כל הקדמי של תחרה פאה שיער אדם אמיתי.עשר שנים של ניסיון+ מקצועיות מלאכה.ממש מפעל+ המוכר שלמות+איכות גבוהה.התינוק השיער מסביב.טרום מרוטה.קו השיער הטבעי.גמיש חלק בעיצוב. 13x4 תחרה מסביב.באמצע חום תחרה צבע.אלסטי כובע,מיועד התאמה ונעים נוחות המאפשר ללבוש את יחידות.מתאים גם & בקלות להתקין ואכפתיות. 3 מסרקים,שני הצדדים & אחורה,יותר לאבטח את הפאה.רצועה מתכווננת מאחור,אתה יכול להתאים את גודל פרילינג לפי הראש שלך.עשר שנים של ניסיון+ מקצועיות מלאכה.שלום לומר פאת ייצור וסחר קומפאי, עם 200 עובדים ו-2 מפעלים, וכן מחלקה מיוחדת עבור רכישת בחו " ל חומרי גלם,אשר יכול להבטיח את זה כל הקדמי של תחרה פאה שיער אדם אמיתי.ממש מפעל+ המוכר שלמות+איכות גבוהה.עמוק גל תחרה קדמית פאות, איכות נחמדה, שווה את האמת.ש1 : מה הצפיפות של זה עמוק מתולתל הקדמי של תחרה פאות?.A1 : את פאה הקדמי של תחרה הוא 150% צפיפות השיער רך לא רזה.ש2 : הפאה כובע בגודל מתאים אשר גודל הראש?.A2 : גודל בינוני קאפ (22 - 22.5 אינץ') עם 3 cobms, התאמת רצועות יכולים להיות שלובים זה בזה כדי משרה קבועה,ולהתאים ראשים בגדלים שונים.ש3 : האם זה נשירה.A3 : כל פאה לא לשפוך ,אבל יהיו קצת שבור שיער מצורף שיער עקב חשמל סטטי ,לאחר u שטף ,זה יהיה בסדר.

מפרט

בחירת לקוחות