.

.

תרמי מבודד מזון תיבת נוח, ארגונומי חזק סיליקון איטום תרמי צהריים תיבת Stackable אל חלד 304 קשת להתמודד על הספר(שכבה אחת, 304 בעובי סעיף (הנורדי הירוק))

תרמי מבודד מזון תיבת נוח, ארגונומי חזק סיליקון איטום תרמי צהריים תיבת Stackable אל חלד 304 קשת להתמודד על הספר(שכבה אחת, 304 בעובי סעיף

ILS 139.50

במלאי
זמין להזמנה

חזק הכיסוי : קיימים אבזמי בטיחות משני צידי קופסת ארוחת הצהריים, אשר יכול להיות מהודק בקלות על ידי לחיצה על, ואתה לא צריך לדאוג כי את קופסת ארוחת הצהריים יהיה משוחרר.העיצוב של קצר אבזם גורם המכסה את הגוף של התיבה קרוב ובטוח לנשיאה.ידית ארגונומית : קשת להתמודד עם עיצוב ארגונומי נוח יותר ונוח לנשיאה, מסוגל להיות לחוץ לתוך הלהקה כאשר אינו בשימוש, עיצוב אלגנטי, לא תופס מקום.אוורור, עיצוב : גבוהה סיר לחץ עקרוני, לחיצה על פתח האיוורור יכול הקופסא, פתח עליון פתח לפני פתיחת המכסה, מסוגל להסיר בקלות לנקות.סיליקון איטום עיצוב : פנימית טבעת איטום, מעובה התרחבו, ומחובר עם פלסטיק בכללותה, לא קל ליפול, טוב איטום ובידוד חום לשימור האפקט. 304 הפנימי מיכל : הפנימי מיכל משתמש באיכות גבוהה אל חלד 304 מאוד עם מראה ליטוש טיפול, קל לניקוי.תכונה : 1. 304 הפנימי מיכל : הפנימי מיכל משתמש באיכות גבוהה אל חלד 304 מאוד עם מראה ליטוש טיפול, קל לניקוי.2. סיליקון איטום עיצוב : פנימית טבעת איטום, מעובה התרחבו, ומחובר עם פלסטיק בכללותה, לא קל ליפול, טוב איטום ובידוד חום לשימור האפקט.3. פתח עיצוב : גבוהה סיר לחץ עקרוני, לחיצה על פתח האיוורור יכול הקופסא, פתח עליון פתח לפני פתיחת המכסה, מסוגל להסיר בקלות לנקות.4. חזק הכיסוי : קיימים אבזמי בטיחות משני צידי קופסת ארוחת הצהריים, אשר יכול להיות מהודק בקלות על ידי לחיצה על, ואתה לא צריך לדאוג כי את קופסת ארוחת הצהריים יהיה משוחרר.העיצוב של קצר אבזם גורם המכסה את הגוף של התיבה קרוב ובטוח לנשיאה.5. ידית ארגונומית : קשת להתמודד עם עיצוב ארגונומי נוח יותר ונוח לנשיאה, מסוגל להיות לחוץ לתוך הלהקה כאשר אינו בשימוש, עיצוב אלגנטי, לא תופס מקום.מפרט : סוג פריט : תרמית צהריים Box Material : 304 אל חלד Steel Application : בית, בית ספר, במשרד, בחוץ, וכו'.צורה : Round Heat שימור תפקוד : Support Microwave : לא Available Heat שימור השפעה : כ-1 שעה בטמפרטורת החדר 25℃ הסביבה רשימת החבילות : 1 x תרמי צהריים Box Note : 1. בבקשה לאפשר 1‑3 ס " מ שגיאה עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנה שלך.2. הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

מפרט

Item Type:
Thermal Lunch Box
Material:
304 Stainless Steel
Application:
For Home, School, Office, Outdoor, Etc.
Shape:
Round
Heat Preservation Function:
Support
Microwave:
Not Available
Heat Preservation Effect:
About 1 Hour At Room Temperature 25℃ Environment
Package List:
1 x Thermal Lunch Box :
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
בחירת לקוחות